Meist

Suhted klientidega

Aurum Puhastus tagab kvaliteetse ja usaldusväärse teenuse. Austame kliendi privaatsust. Teenuse täiendamiseks ja kvaliteedi hoidmiseks teeme oma klientidega pidevalt koostööd.

Ajalugu

Oleme pikaaegse kogemusega perefirma ja oma valdkonnas tuntud juba alates 2004 aastast. 17 aastat ettevõtte ülesehitamist ja igapäevast praktikat on meie meeskonnale andnud teadmised ja enesekindluse ka kõige raskemate katsumuste ületamiseks.

Ettevõttest

Aurum Puhastuse eesmärk on pakkuda puhastusteenust nii firmadele kui eraisikutele. Tuginedes pikaajalisele kogemusele ja suurtele teadmistele puhastusvaldkonnas, leiame kliendile  terviklahenduse. Pakume kaasaegset ja keskkonnasõbralikku puhastus- ja koristusteenust. Loodame pakkuda paljudele senistele  ja tulevastele klientidele kvaliteetseid, professionaalseid  ja mõistliku hinnaga teenuseid.

Kliendid meist

 • Pandeemia ajal soovime oma töökohad eriti puhtana hoida. Sellega on meil pidevalt abiks Aurumpuhastuse meeskond. Graafikust peetakse hoolikalt kinni ja tulemus on alati super! Olete väga töökad ja abivalmid. Aitäh ka kutsude ja kiisude poolt :).
  MTÜ Aita Mind Koju
 • Lõpetasime oma uue kodu ehitamise ja tellisime Aurupuhastuselt ehitusjärgse koriststeenuse. Oleme hakanud tellima ka iganädalaselt kodukoristust ja see on tõesti mugav! Erilised kiidusõnad kliendisõbraliku läheneminse ning kvaliteetse teeninduse eest. Soovitan soojalt. Kristjan
 • Väga professionaalne lähenemine. Kogu seltskond väga sõbralik ja meeldiv. Kiiremas korras oli vaja abi kontorihoone hoolduskoristusega. Muu hulgas oli vaja pesta hulgaliselt aknaid millele leidsime superkiire lahenduse. Aitäh, et tulite ja tegite imet.:)
  Sandra
 • Suured tänud aurumpuhastusele! Meie peres jääb tihti koristamisele vähe aega mistõttu oleme jätnud oma kodu koristamise aurumpuhastuse hoolde. Igasugune teenuse tellimine koroona ajal tundus alguses hirmutav, kuid nähes, et kõik järgivad turvameetmeid on enesetunne kindlam. Töö kiire ja korralik!
  Liis
 • Leidsin Aurumpuhastuse soovituse kaudu ja pole pidanud kordagi pettuma. Meil on kodus suured vaibad ja palju erinevaid looduskivimeid mille hooldamine ja puhastamine vajab kindlaid vahendeid ja kogemust. Teete oma tööd hästi ja hoolega. Tänud soovituste ja näpunäidete eest.
  Marek

Aurum Puhastus toetab igakuiselt MTÜ Aita Mind Koju